VÍTEJTE, zde jsem pro Vás připravila DÁREK

Ahoj, jsem Marta Hlávková Vydrová a jsem osobní stylistka.

  • Chci se vás zeptat, stává se vám, že stojíte nerozhodně před skříní a vůbec nevíte, co na sebe?
  • Vybíráte a nosíte stále dokola ty stejné kousky, které už nikoho nebaví
  • Převlékáte se, trápíte a stále to není ono? Váš šatník vám nepřináší radost?
  • Nesnášíte nákupy a z obchodů odcházíte naštvané, protože zažíváte pocit zahlcení
  • Víte, že na první dojem máte zhruba tak 3 sekundy?

Oblečení  k nám přitahuje ty správné lidi. Mými klienty jsou lidé, kteří  si uvědomují, že se stylistou budou mít z nákupu daleko větší užitek a udělají mílové kroky směrem kupředu. To, jak se oblékáme a jak se o sebe staráme, ukazuje, kým jsme a jak si sebe vážíme.

Společně zjistíme, jak důležitou prioritou jsme samy pro sebe. Dokážeme si skutečně pro sebe vyhradit čas a prostor a zamyslet se nad tím, do čeho oblékáme své tělo?

Svým klientům pomáhám najít osobitý styl. Společně pak vytváříme efektivní šatník, který přesně padne jejich postavě i rozpočtu. Podporuji ženy v tom, aby se nebály nosit barvy, být vidět, a aby k sobě nebyly přehnaně kritické. Mluvím o ženách, ale neméně ráda pracuji i s muži, kteří často dostávají dárkové poukazy od svých pozorných žen.

Ve vašem šatníku visí spousta potenciálu. Váš šatník je bránou ke kreativitě, která vám umožní vyjádřit, kdo jste, zvýšit svůj výkon a kvalitu života. Móda může být víc než jen oblečení. Naučím vás, jak najít svůj vlastní styl, šetřit čas a peníze a využít třídění šatníku k osobní transformaci. Pokud máte plnou skříň, ale nemáte co na sebe, pak nakupování není odpověď. Nepotřebujete nové oblečení, ale nový přístup, nový úhel pohledu. Dáme pryč kousky, které ucpávají vaši skříň a už dávno tam nepatří. Chcete-li do svého šatníku vnést větší smysl, můžete tuhle příležitost využít k tomu, abyste skutečně vyjádřily, kdo jste a jak se cítíte.

Představte si, že váš šatník je jako luxusní, přehledný butik, do kterého se každý den těšíte, až si na sebe vyberete oblečení. 

Ráda bych vás  pozvala  na nezávaznou 20ti minutovou konzultaci.  

Napište mi mail na marta.hlavkova@gmail.com a já se vám ozvu zpět.

Vyplňte formulář a budou vám zaslány hned dva dárky!

Voucher na slevu 1000 Kč na moje stylingové služby + návod na aktuální téma - Jak správně vybrat vlněný kabát